Hakkında

Hakkımızda

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri’nin Hijyenizm Magazine Haber Portalı ile bağlantılı oluşturduğu Hijyenizm Sosyal Ağ Platformu, Temizlik ve Hijyen Sektörüyle ilgii olan her firma ve kişinin sosyal paylaşım sitesidir.

Temizlik ve Hijyen Sektöründe binlerce üretici ve tedarikçi firma ve milyonlarca son tüketici aynı çarkın birer dişlileri, ayrılmaz bir bütün. Bizler de bu sosyal ağ platformunu oluştururken bu doğrultuda hareket ettik ve milyonlarca temizlik ve hijyenseverin Temizlik ve Hijyen Sektörüyle ilgili olarak her türlü paylaşım, tanıtım yapma imkanını bulabileceği, müşteri ya da ürün arayacağı bir buluşma noktası düşündük.  Tamamen profesyonel çerçevede paylaşımların gerçekleştirileceği, bu sektörün dışında ya da bağlantısı olmayan paylaşımlara müsaade edilmeyeceği bir platform olma özelliğini taşıyacak.

Habercilik ve sosyal sorumluluk hizmetleriyle de öne çıkan bizler bu sosyal ağ platformumuzun istenilen noktaya gelebilmesinde sizlerin büyük desteğine ihtiyaç duymaktadır. Daha yolun başındayız ama sizlerin de desteğiyle yerli malı bir sektörel sosyal ağ projesine ülkemizin ihtiyacının olduğunu düşünüyoruz.

Çıktığımız bu yolda sizlerin tavsiyeleri ve yapıcı eleştirileri de bizim için önem teşkil etmektedir. Lütfen bizden yardım ve desteklerinizi esirgemeyiniz.

Verimli, kalıcı bir işbirliği, paylaşım ve dostluk dileklerimizle…